Gizlilik Politikası

Zamanlı Bilgi Yarışması android oyunu olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Uygulamamız üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

Karşılama Ekranı Alanı

Uygulamayı ilk kurduğunuz zaman sizi bir uyarı ile karşılayan karşılama ekranı, arkaplan da Google hesabınıza ait e-posta adresini okumakta, ancak herhangi bir kişiye/kuruma yada 3.parti uygulamalara gönderilmemekte olup, sadece uygulama içersinde skor kaydı yapılırken kullanılacağı için yine uygulamanın kendi hafızasında ve skor bilgilerinin bulunduğu veritabanında tutulmaktadır. Bunu neden yapıyoruz? Çünkü sizleri bir kayıt ve bunu müteakiben onaylama ekranı ile uğraştırmak istemememizin yanında, skorunuzun güvenli bir şekilde saklanması bizim en önemli görevimiz. Elbette yine son kararı size bırakıyoruz. Karşılama ekranında gelen uyarıyı dilerseniz kabul ederek oyuna devam edebilir, dilerseniz de kabul etmeyerek uygulamayı sonlandırabilirsiniz.

Öneri Gönderme Ekranı Alanı

Bu uygulama aracılığı ile uygulama yetkililerine ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.