Instagram

Müminler ancak o kimselerdir ki; Allah anıldığında kalpleri ürpertiyle titrer, O…

Written by admin


?Müminler ancak o kimselerdir ki; Allah anıldığında kalpleri ürpertiyle titrer, O’nun ayetleri okunduğunda imanlarını arttırır ve yalnızca Rablerine tevekkül ederler. (8/Enfâl 2)
.
.
.
.
?Göklerin ve yerin gaybı Allah’a aittir. Bütün işler O’na döndürülür. O’na ibadet et ve O’na tevekkül et. Rabbin, yaptıklarınızdan gafil değildir. (11/Hûd 123)
.
.
.
.
.
????????
.
.
.
?Allah’ım, sana teslim oldum, sana inandım, sana tevekkül ettim ve yüzümü sana döndüm. Allah’ım senin yardımınla mücadele ettim, beni dalalette bırakmaman için izzetine sığındım. Senden başka ilah yoktur, sen ölmeyen dirisin, insanlar ve cinler ise ölümlüdürler.

Müslim, Buhârî

??????????
.
.
??????????

?@muhacir4813 ?

#güneydoğugünlüklerim #dua #kuranıkerim #bismillehirrahmenirrahim #allahcc #muhammed #sallahualeyhivesellem #ilmihal #imannuru #iman #hadis #islamisozler #islam #islamiresimler #dinimizislam #allahenbüyüktür #namaz #diriliş #namazrisalesi #kurtulusnamazda #ahirethayati #secdedebirömür #ıslandıseccadem #allahengüzelvekildir #imannuru #okuyorum #secdedebirömür #namazim #duam #duanvarsaduyandavardır #duavakti #tevekkülSource