0 beğenilme 0 beğenilmeme
23 gösterim
Namaz kategorisinde (340 puan)
düzenledi
Size bir sorum var gecen annem yatsi namazi kilmadan önce abdest Aldi abdesti aldiktan sonra annem bana bisey dedi bende annemin yanagindan öpecektim öptümde ondan sonra direk aklima geldi annemin dudagini yanlisikla öptüysem annemde zevk suyu geldiyse benim yüzünden abdesti bozulduysa diye düsünceler geldi internette baktim dudaktan öpmek abdesti bozmazmis ama zevk suyu gelirse o abdesti bozarmis iste kendimi cok kötü his ediyorum annemde zevk  suyu geldiyse benim yüzünden abdestiz namaz kildiysa diye cünkü abdestsiz namaz kilmak insani dinden cikarir tövbe hasa iste böyle düsünceler var bende annem benim yüzümden abdestsiz kildiysa diye anneme sordum yanlislikla dudagini öptümü diye yok dedi ama yinede icim rahat degil yinede böyle düsünceler geliyor annemede detayli sormak yada anlatmaktan utaniyorum

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Birincisi bir anne çocuğundan etkilenmez merak etmeyin. ikincisi abdestin bozulduğunu bilmeden namaz kılınır ise küfre girmez.
Ama iste ben biliyorum zevk suyunun ne oldugunu hadi annem bilmiyorsa benim yüzümden öyle namaz kildiysa diye acayip cok düsünceler geliyor vesvesemi degilmi ayirt edemiyorum
kardesim annen nasil senden etkilenebilir senin beynin yerindemi sen ne dediginin farkindamisin biraz kendi kafanda kurcala yazik ya... vallahide yazik..
(340 puan)
düzenledi
Abi napim aklima acayip takiliyor ben zaten cok vesveseli biriyim .. budami vesvesemi degilmi bilmiyorum
Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.4k soru

4k cevap

26.4k yorum

820 üye

...