0 beğenilme 0 beğenilmeme
30 gösterim
Dini Sorular kategorisinde (2.3k puan)
Hocam yatsıdan sonra regl gelmiş bugün uyandığımda ihtilam gibi oldum rüyamda istimna yapmıştım orgazm olmadım ama karnım ağrıdı su çıkmadığı için çok rahatsız ediyor beni şimdi sukünet bulmak için yapsam günah olur mu birde ben bilmiyordum geçen sene Ramazan ayındayken reglliyken 2 kere istimna yapmıştım ama regldim bu durumda kefaret mi olacak yoksa regl olduğum için kefarete gerek yok mu ?
kardes bende erkek halimle aci itiraf dayanamiyorum caiz olmadigini bile bile istimna yapiyorum bu elde degil yapmazsam terlemeye basliyorum ne yaptigimi bilemez haldeyim tahrik oluyorum yapinca sakinlesiyorum hemen gusul aliyorum bu elde degil Allah affetsin ne diyebiliriz...

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Mastürbasyon yapmak caiz değildir ister regli dönemi olsun ister temiz zamanda olsun fark etmez. Rüyada ihtilam olmayı Allah kişi sükunet bulsun günaha girmesin diye vermiştir bununla yetinilmelidir.

Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.5k soru

4k cevap

59.5k yorum

889 üye

...