Sükunet bulmak için ?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
24 gösterim
7 Mayıs Dini Sorular kategorisinde 123misafirr (2,280 puan) sordu
Hocam yatsıdan sonra regl gelmiş bugün uyandığımda ihtilam gibi oldum rüyamda istimna yapmıştım orgazm olmadım ama karnım ağrıdı su çıkmadığı için çok rahatsız ediyor beni şimdi sukünet bulmak için yapsam günah olur mu birde ben bilmiyordum geçen sene Ramazan ayındayken reglliyken 2 kere istimna yapmıştım ama regldim bu durumda kefaret mi olacak yoksa regl olduğum için kefarete gerek yok mu ?
8 Mayıs misafir yorumladı
kardes bende erkek halimle aci itiraf dayanamiyorum caiz olmadigini bile bile istimna yapiyorum bu elde degil yapmazsam terlemeye basliyorum ne yaptigimi bilemez haldeyim tahrik oluyorum yapinca sakinlesiyorum hemen gusul aliyorum bu elde degil Allah affetsin ne diyebiliriz...

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
8 Mayıs misafir cevapladı
Mastürbasyon yapmak caiz değildir ister regli dönemi olsun ister temiz zamanda olsun fark etmez. Rüyada ihtilam olmayı Allah kişi sükunet bulsun günaha girmesin diye vermiştir bununla yetinilmelidir.
Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4,348 soru

3,954 cevap

17,265 yorum

812 üye

...