0 beğenilme 0 beğenilmeme
10 gösterim
Dualar kategorisinde (400 puan)
Ben nişanlımı sevemiyorum bir daha ki yaza düğünümüz olacak aileme iki kez ayrılmak istediğimi söyledim fakat beni dinlemediler herkes bizi kötü bilir eğer ayrılırsan bizi unut dediler ve şuan ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kafam karmakarışık her şeyden bıkmış bir durumdayım iç bunalımlarım geçmiyor ibadetlerimi severek yapamıyorum mutsuzum yani iyi birisi fakat ben sevemiyorum benim istediğim gibi birisi değil sadece 1 saat görüştük ve iyi biri oduğu için kabul ettim 1 saatte ne kadar tanıyabilirim ki illa ki görüşmemiz lazım fakat hemen yüzük takıyorlar ve bu hiç iyi değil şuan bir çıkmazdayım ve yolum zifiri karanlık çok çaresizim ayrılmam için benden uzaklaşıp soğuması için ne yapabilirim lütfen yardım edin dua varsa eğer söyleyin onu yapayım

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Allah'a dua edin size hayırlı bir kapı açması için. Biz bizim için hayırlı olanı bilemeyiz Allah bilir. Bizim hosumuza gitmeyen birşey bizim için hayırlı olabiliyor. Size tavsiyem bol bol dua edin gece kalkın huşu içinde Allah'a yalvarin inşallah size hayırlı bir kapı açacaktır.
Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.4k soru

4k cevap

41.6k yorum

828 üye

...