0 beğenilme 0 beğenilmeme
16 gösterim
Hocalar Ve Evliyalar kategorisinde
Selamın Aleyküm.

Çok yakından tanıdığım bir arkadaşımın tanıştığı bir adam ile ortak iş yapmakta adam hoca hacıyım diyor ama hacılığa gitmemiş önüne gelenin annesinin ismini kendi ismini soruyor kıbleye dönüp hiç duymadığımız duaları okuyup sonra Allahu Teala’nın selamı olduğunu söylüyor şu şöyle birisi bu böyle birisi diye biraz olma ihtimali yüksek olan şeylerden bahsediyor. Parayı çok seviyor insanlardan tedavi için en az kurban diye 50 100 bin para istiyor. Ama ortada kurban Yok her tanıştığı kişiye bakara süresini okutturup kendisi hergün oruç tutuyor kendisinin cin şeytanı ve insan şeytanı ile savaştığını söylüyor. Sürekli define arıyor insanların evlerini tarlalarını elinden almak istiyor hastalığın karşılığı veya şu karşılığı evi arsayı veya parayı Allahu Teala bana vermen gerektiğini söylüyor diyor. Nedir bunun cevabı bilen var mı ? Selametle.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
 
En İyi Cevap
kardeş bunun cevabı karşındaki insandan biran evvel uzaklaş. bu insanlar Allahın kelamını ağızlarına alırlar ama kendileri dediklerinden haberdar olamazlar. bu insanlar dini bir dolandırıcılık aracı olarak kullanırlar. bunlardan kimseye hayır geldiği görülmemiştir.
Boş zamanlarınızı değerlendirin. Anket cevaplayarak para kazanın! Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.5k soru

4k cevap

51.9k yorum

871 üye

...