0 beğenilme 0 beğenilmeme
30 gösterim
Dini Sorular kategorisinde (500 puan)
Hocam selamın aleyküm ben bir erkeğim malesef internete avret (penis vs vs) yerlerimin fotoları ve videoları düştü yüzüm ve bedenim net olarak gözüküyor her +18 sitede, internet'in görseller bölümünde vs vs yerlerde mevcut yani ben olduğum ve avret yerlerim net bir şekilde gözüküyor gerek foto olsun gerek video olsun her şekilde var hatta videoda konuşmalarımda mevcut ve ben pişman oldum tevbe etmek istiyorum tevbe ediyorum ama insanlar o videolarımı o fotolarımı gördükleri zaman tevbem bozulmuş ve onlar gördükçe tekrar günaha girmiş gibi hissediyorum yani tevbe ettikten sonra tevbem bozulmuş internette insanlar beni gördükçe tekrar günaha girmiş bu yüzdende tövbemin kabul olmayacağını zannediyorum çünkü bir yandan beni izliyip fotolarıma bakanlar oluyor mutlaka bu durumdan nasıl kurtulabilirim çok çaresizim tevbem kabul olurmu nasıl tevbe etmeliyim insanlar beni internette izleyip veya çıplak gördükçe tekrar tekrar günaha girermiyim bu durumdan nasıl kurtulabilirim size içimi net bir şekilde dökemedim ama umarım siz anlamışsınızdır saygılar hocam

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Allah tövbe edenin tövbesini kabul eder. Acaba siz sitedeki görüntüyü silemezmisiniz. Görüntü orda kaldıkça günah yazılır mı Allah bilir. Fakat siz pişman olup tövbe etmissiniz bu Allah katında önemli.
Boş zamanlarınızı değerlendirin. Anket cevaplayarak para kazanın! Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.5k soru

4k cevap

45.7k yorum

844 üye

...