0 beğenilme 0 beğenilmeme
23 gösterim
Rüya Tabirleri kategorisinde (120 puan)
merhabalar öncelikle:) bugün kurban bayramının 1 günü yani bugün gördüğüm, çok etkilendiğim bir rüyayı size sormak istedim. Hayatım boyunca Rabbimden hep polis olmayı ve Şehit düşmeyi istedim. Israrla, her ezan okunduğun da, gece yatmadan önce ve sürekli hacet namazları kılıyorum bu istediğim için. Bugün sabaha karşı bir rüya gördüm. Hayr'dır inşAllah. Bombalı, silahlı ortalığın karıştığı bir savaş alanının içindeydim, etrafımda şehid olan yaralanan bir sürü insan vardı. Bir bomba da benim üzerime geldi ve canımın hiç yanmadan şehid olduğumu son nefesim de kelime'i şehadet getirdiğimi gördüm. Daha sonra mezarımı, mezarıma çiçek bırakanları gördüm ve beni en çok etkileyen olay ise, rüyamda hiç görünmeyen gaipten bir ses mi denir bilmiyorum ama bana, Sen elbet şehitsin ama asla Allah katındaki bir şehid değilsin dedi. Ben rüyamda çok üzüldüğüm ve neden olduğunu sorduğum da (tesettür anlamında)  açıksın, kapalı değilsin anlamında bir cevap aldığımı hatırlıyorum. Ve çok pişman olduğumu hatırlıyorum. Lütfen cevaplarsanız çok sevinirim, Rabbim sizden razı olsun hayırlı bayramlar. :)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Allah hayırlara çıkarsın inşallah. Rüya tabir edecek ilme sahip değiliz maalesef fakat ruyaniz çok açık bir mesaj veriyor gibi tesettür konusunda bunun üzerine dusunmenizi tavsiye ederim.
Boş zamanlarınızı değerlendirin. Anket cevaplayarak para kazanın! Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.5k soru

4k cevap

50.4k yorum

869 üye

...