Adak adamak

0 beğenilme 0 beğenilmeme
5 gösterim
21 Nisan 2018 Genel Sorular kategorisinde Aleyna keleş sordu
Merhaba benim size küçük bir sorum olacaktı brnim bir sevdğiim var biz iki kere ilişki yasadık ve ayrıldık ilk ilişkimiz bitince ben dualara basvurdum adak adadım niyetim tuttu sonradan biz ayrıldık suan sevdğim cocuk baskasıyla cıkıyor ve birbirlerini sevdikleri söyleniyor fakat ben hala onu seviyorum ve bana bu konuda bir cok insan laflarıyla ezip brnim kalbimi kırdı bircok kez Allah'a dua etmeme rağmen herkes şuan aynı konumda ve ben sevdiğim bana döncek diye bekliyorum sorum şu sevdğim bana dönmesi için adak adamalımıyım ben adamak istiyorum ama bu konuda pek emin değilim ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
22 Nisan 2018 cennetbahcemiz (7,270 puan) cevapladı
Adak hayırlı ameller için adanır, erkek ve kadının nikah birliği altında olmadan beraber olması dinimizce günahtır. Bu konuda ne yazık ki size yardımcı olamayacağız.
Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4,353 soru

3,957 cevap

18,081 yorum

815 üye

...