0 beğenilme 0 beğenilmeme
34 gösterim
Genel Sorular kategorisinde
Yıllarca Allaha dua ettim istediğim bir şey vardı tam yedu sene boyunca ağladım yalvardım yakardım ams nafile dinu günler dedim cuma günü aklıma gelen her dua ile ettim ama nafile.Yoruldm çevremdekiler imkansuz dedi ben yine umutla dua ettim ama umutlarim kırildi.Artık dua etmem içimden gelmiyor nasl olsa olmaz .Yok hayirlisi buymuş yok daha iyisi olacakmiş artık bu sözlere kanmıyorum.Zor zamanlarimda yanımda olmayan bir Allaha inanmiyorum artk.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Bacım böyle deyip dinden çıktın ben 16 yaşında kaza geçirdim 18 yaşındayım 2 yıldır tekerlekli sandalye deyim ama asla böyle şeyler yapmadım çünkü allah sevdiğine dert verirmiş öyle olmasa peygamberimiz hem öksüz hem yetim hem bu kadar zorluk cekermiydi .
Diyorumki allahım bana bu hastalığı verdiğin için hamdolsun eğer bu musibet vermeseydin doğru yolu bulamazdım demek istediğim şu her hayır gözüken de şer şer gözüken de hayır vardır ben de dedim niye ben niye oldu böyle ama hatta ettiğimi anladım tövbe ettim ve namaza başladım allah sevdiğine dert verirmiş .
Sende tevbe et allaha yönel dua et sabır et allaha yönel la ilahe illallah muhammed resullulah
Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.4k soru

4k cevap

26.8k yorum

820 üye

...