Rüya yorumu

0 beğenilme 0 beğenilmeme
16 gösterim
10 Temmuz 2018 Rüya Tabirleri kategorisinde Kuzeyerdem (120 puan) sordu
Rüyamda evimizin içinde yürürken koridorun farklı bir tarafta olduğunu görüyorum ve onun rüya olduğunu hissediyorum sonra önümde babam beliriyor sakin bir dille beni azarlıyor,arkamı döndüğümde annem yavaş yavaş yürüyerek gelirken “sana bunu yapma demedim mi”vs şeyi söylerken birden bağırmaya başlıyor ve üzerime yürüyor bağırırken suratı korkunç bir suret oluyor.Bunlardan önce ben suratıma  bandana tarzı bir şey geçiriyorum ve suratım buruşuk oluyor bende bunu izliyorum sonra aynaya bakıyorum ki suratımın her yeri kabarcık kabarcık olmuş direk annemin yanına gidiyorum o da senden zaten utandım bir de bunun için utanmayayım tarzı şey söylüyor bu laf benim zoruma gidiyor işte ondan sonrası da yukarıda anlattıklarım rüyamın anlamı nedir lütfen çok merak ediyorum uykudan 5 te uyandım hala ayaktayım

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
10 Temmuz 2018 misafir cevapladı
Kusura bakmayın ruya tabir edecek ilme sahip değilim. Allah hayırlara çıkarsın inşallah. Ihya.org dan bakabilirsiniz isterseniz.
Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

3,722 soru

3,349 cevap

458 yorum

695 üye

...