Sağlık sorunu

0 beğenilme 0 beğenilmeme
18 gösterim
3 Ağustos 2018 Sağlık kategorisinde Asdf432 (120 puan) sordu
Merhaba benim sorum
Ben 22 yaşında bir erkeğim ve annemin ailesinin yanında büyüdüm.Beni sürekli haksız yere dışlayıp, küfür ederek ve döverek büyüttüler.Bende onlardan doğal olarak soğudum ve nefret ettim.Bundan 1 buçuk sene önce başıma anlayamadığım bir felaket geldi.Cinsel organımda dayanılmaz bir acı ve ağrı başladı.Hala devam ediyor ve hayatım mahvolmuş durumda.
Benim yemeğime veya içeceğime ilaç kattıklarından şüpheleniyorum.Eğer böyle birşey yaptıysalar bunun vebali nedir? Cevaplarsanız çok iyi olur teşekkür ederim.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 Ağustos 2018 misafir cevapladı
Doktora gittiniz mi bu sıkıntıniz için bilmiyorum ama bence gidin ve neler olduğunu ogrenin düşündüğünüz şey değilse insanların günahına girmiş olursunuz. Eğer doktor da teyit ederse size kötülük yapmislarsa tabiki onlar da hakkiniza girmiş günah işlemiş olurlar. Ama siz bilmeden insanlar hakkında suizanda bulunmayin bence. Allah şifa versin inşallah size.
Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4,354 soru

3,957 cevap

18,321 yorum

815 üye

...