0 beğenilme 0 beğenilmeme
30 gösterim
Genel Sorular kategorisinde (160 puan)
Selamünaleyküm hocam
Ben eșcinselim. Tedavi için gittiğim doktor bana bunu tedavi edilebilir olduğunu söyledi. Fakat bana Allah'a tövbe etmeyi bırakmamı, kadınlar ile zina etmemi ve daha nicelerini söyledi. Iyileşince tövbeni yapabilirsin dedi. Bende reddettim. Tedavi olmak istemedim. Dermanı Allahtan istemeyi tercih ettim. Zinaya kapılıp bir daha tövbe edemem diye korktum. Haramdan korktum. Doktorun söylediğini yapıp, tedavi olmam doğru mu?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Eşcinsellik his olarak kalırsa günah olmaz. Yani hislerinizi fiiliyata dokmezseniz gunaha girmezsiniz. Doktor kadınlarla beraber olmanızı istemesi heteroseksüel olabilme ihtimalinizi düşünmüş herhalde. Yani kadınlarla beraber olarak eşcinselliği bastirabilir bundan kurtulabilirsiniz demek istemiş. Bu tedaviyi olmak için harama girmeye ahiretinizi mahfetmeye gerek yok helâl dairesinde kendi eşinizle tedavi olabilirsiniz inşallah. yani evlenin allah'tan yardim isteyerek helâl bir yuva kurun inşallah allah yar ve yardımcınız olsun.

Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.5k soru

4k cevap

51.9k yorum

872 üye

...