0 beğenilme 0 beğenilmeme
25 gösterim
Genel Sorular kategorisinde (160 puan)
Yorumunuz icin tesekkurler fakat zaten sabah namazi ardından istihare namazi kıldıktan sonra bu ruyalari gordum anliyorum sizi ama kalbe gelen histen ziyade hep sylenilmez mi renklere gore ruyada gorulen isimlere gore yorum yapilir diye yani gorulen hem ruya hem his onemlidir istihare icin hep byle duydum dini tabirlerde  dogrudur bazen şeytani de olabilir ama 3 yada 4 ruyanin hepsi şeytani olabilir mi yani yazdigim bu ruya siralamasinda   )sadece size olumlu mu yada olumsuz mu geldi diye fikrinizi ogrenmek istemistim (yani grduklerin iyi seyler ve yada yada iyi şeyler deyil gibi) cnku fikriniz bnim icin bu dogrultuda onemli tesekkurler

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Benim fikrimi soruyorsanız güzel rüyalar derdim. Sizi yonlendirmemek için yazmamistim  önceki cevapta. Herşeyi hakkıyla bilen yalnızca allahtir. Rabbim hakkınızda hayırlı olanı nasip eylesin inşallah.

Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.5k soru

4k cevap

59.5k yorum

889 üye

...