0 beğenilme 0 beğenilmeme
27 gösterim
Genel Sorular kategorisinde (160 puan)
Iyi gunler hep merak etmisimdir cevremde kibirli insanlar var yani dıstan baktiginda pek d eiyi olmayan ama onlar cok şanslı istedikleri şeyler oluyor hemen yani benim hayalini kurdugum dua ettigim seyler onlar hic birseyde yapmadan o kadar rahat ulasiyorki mutluluk vs.  Ve hep neden diye sorguluyorum ve bunlari gorunce birazda isyana girmis oluyorum neden hep şansızim insan iyi oldugu halde istedigi halde hep dua etigi halde niye onlar icin cok kolay olup da benim icin cok zor oluyor  ve butun bunlar somucundada artik birsey yapasim gelmiyor umutsuzlasiyorum zaten hic olmayacak gibi dusuncelerle yaptigim cok mu gunah acaba ?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Kolay elde edilen hiçbir şeyin kıymeti olmaz bu hayatta, Allah senin için mutlaka geciktirdiği herşeyde bir hayır gizlemiştir, çabuk verdiğinede bir bildiği vermediğinede bir bildiği vardır yaradanın, duadan sakın vaz geçme, kendinde farkındasın sorgulyarak isyana düşme, hoca değilim okudum etkilendim yanıtlıyorum düşüncelerimi, bayanım ve çok zor şeyler yAşıyorum şu anda ama okadar çok dua ediyorum ki, ve diyorum ki Rabbime, bana bu sıkıntıları verdiğin için çok şükür çünki acı çekmeseydim aciz kalmasaydım bukadAr çok dua  etmeyecektim belkide, Allah  bana bu lütfu gösterdi diyorum

Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.5k soru

4k cevap

59.5k yorum

889 üye

...