0 beğenilme 0 beğenilmeme
29 gösterim
Sağlık kategorisinde
GMerhabalar hocam benim şöyle bir sorunum var; kendimi Vajinismus hastalığım var ve tedavisi yok psikolojik bir hastalıktır  ve daha ondan tam olarak kurtulamadam daha önce evlendim ve bu hastalık yüzünden boşandık,,, şimdi tekrar evliyim ve cinsel hayatımı  eşimle düzgün bir şekilde yaşıyamıyorum bu hastalık yüzünden ,, o yüzden bazı günlerde cinsel ilişkisine girmeden önce alkol alıyorum kasları gevşettiği için anca bu şekilde ilişkiye girebiliyorum, bu şekilde alkolu kullandığım için günah alıyormuyum (eşimle evdeyken alkolu kullanıyorum)

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
İçki içmek haramdır bunun bir mazereti yok. Ne sebeple olursa olsun günahtır. Size tavsiyem iyi bir uzmana danismaniz tedavi için ve Allah'a dua edin rahatsizliginiz için yardım isteyin ona siginin haram kıldığı içkiye değil. Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah.
Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.4k soru

4k cevap

37.3k yorum

823 üye

...