0 beğenilme 0 beğenilmeme
6 gösterim
Genel Sorular kategorisinde
Iyi gunler 28 yasinda calisan bir bayanim ailemle izin aldim 1 ay findik topladik ordan biraz para vardi ev aldim evden sonra kimse yardim etmedi hersene yine izin alip findik topladim yine para vermediler evin butun yuku omzuma coktu ev krediside odeyemez hale geldim evi sattim yemedigim laf kalmadi findik paralari varmis onu istiyorlar diyorum borcumu kapadim param yok dugunde yapcam tek basima yine sayiyorlar ne yapacagimi sasirdim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Ailemiz bazen bizi anlamakta zorlanabilirler çocuklarına haksızlık yapabilirler fakat ne yaparlarsa yapsınlar biz onlara karşı gelemeyiz Allah ana baba hakkını önemli kılmış. Oturup onlarla konuşmayı deneyin böyleyken böyle oldu diye sizi anlamalarını sağlayın. Gelecek için de üzülmeyin Allah hayırlı bir kapı açar inşallah. Ne olmazlar oldu ne geçmez dediklerimiz geçip gitti üç günlük dünyada dunyaliklar için ailenizi kirmayin Allah'a siginin o size hayırlı bir yol gösterir inşallah.
Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.4k soru

4k cevap

26.8k yorum

820 üye

...