0 beğenilme 0 beğenilmeme
67 gösterim
Dini Sorular kategorisinde

Selamaleyküm hocam benim bir rahatsızlıgım var çok kötü demeye bile utanıyorım hatta bu yüzden hastaneye bile gittim ama çare yok yaptıkları tedavi işe yaramadı bende 25 yaşında bekar bir kızım benim sorunun durduk yere günde 10 kere falan kilitoral orgazm oluyorum hayalet orgazm yani tıpda psas hastalıgı diye geçiyor  herseyden zevk alıyorum gusül abdestdi almakdan yoruldum artık bazen günde 3 4 kere alıyorım namaz kılamıyorum kendimi sürekli cünüp hissediyorum ne yapmam lazım hocam benim bana yardım edin internetde  o kadar  okuyorum ama meniyi anlamıyorım benim akıntım zaten sarı ve gelincede hemen hemen baya bi geliyor kilodumun ortası batıyor ben anlamıyorum menimi yoksa normal akıntımmı çözemiyorum meniyede benziyor normal günlük olan akıntımada benziyor nolur bana yardım edin bu durımun özrü olurmu yoksa bu hayalet orgazm her oldugunda benim gusül abdesti almam gerekmi hanefi mezhebine göre cevap verirseniz çok sevinirim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Doyum (Orgazm): Gerilimin sonunda, kadın denetleyemediği ve denetlemek istemediği gerilimin kendini aştığını hisseder. Genelde şu şekilde algılanır: Kadının leğen boşluğu derinlerinde dölyolunun orgazm manşeti denilen bölümünde, birbirini takip eden kasılmalarla orgazm kendini belli eder. Sanki bir silkinme nöbeti gibi olur. Orta dereceli bir orgazmda kadın 3-5, kuvvetli bir orgazmda 8-12 kere kasılma hisseder. Başta karın bölgesi kasları olmak üzere hepsi kasılır. Makat çevresi adalelerinde de şiddetli kasılmalar olur.

Yukarıda ki gibi oluyorsa gelen sıvı menidir böyle olmuyorsa meni değildir. Eğer ki gelen sıvının meni olduğunu düşünüyorsanız ve bu tıp dilinde bir hastalık ise özür sayılır yani her seferinde gusül almanız gerekmez.
...