Hz muhammed böyle bir şey demişmidir

0 beğenilme 0 beğenilmeme
34 gösterim
6 Nisan Hz. Muhammed s.a.v. kategorisinde Abdullah (140 puan) sordu
Selamın aleyküm bazı yerlerde şöyle bir hadis görüyorum bu hadis gerçekten hadismidir böyle bir hadis varmıdır yoksa tamamen uydurmamıdır selamlar Hz.Muhammed: “Ey Ali, anandan doğduğunu görmeseydim  sana Tanrı  diyecektim, sana ulaştım ama sırrına varamadım“ der.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
6 Nisan misafir cevapladı
İnanma böyle seylere alevilerin falan sapgın görüşleri böyle seyler hz muhammed ALLAH AZZE VE CELLE'NİN kulu ve elçisidir böyle şey demez çok uydurma hadisler var böyle sapgın sözleri o şirke düşmüş kafirler söylüyor hz ali de bizim gibi bir insan bizim gibi ALLAH AZZE VE CELLE'NİN kuludur böyle şirk sozlere inanma, ALLAH AZZE VE CELLE'NİN kitabını oku kelamını oku
7 Nisan Aly Chiman yorumladı
Hello there,

My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at cennetbahcemiz.com promoted as a resource on our blog alychidesign.com ?

We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
.
If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

Thanks,
Aly
Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4,353 soru

3,957 cevap

18,082 yorum

815 üye

...